Výsledky ze soutěží všech kategorií za rok 2001
Výsledky ze závodu ZBV v Jevíčku:
27. 10. 2001
Naše družstva skončila takto: starši žáci 1. a 3., mladši 3., 15. a 18., dorostenci 2.
Výsledky ze soutěže "O pohár VŘSR" v Širokém Dole:
Naše ženy opět vítězství neobhájily a skončily s neplatným pokusem, muži s čase 18,22 s na 2B skončili na 22. místě.
Výsledky ze soutěže "Sádek open" v Sádku u Poličky:
24. 9. 2001
Naše ženy vítězství neobhájily a skončily velmi těsně na 2 místě s časem xx,xx s, muži s čase xx,xx s na 3B skončili na x. místě, veteráni s časem xx,xx s na 2B na x místě.
Výsledky z Mistrovství republiky v požárním sportu v Havlíčkově Brodě:
14.- 17. 9. 2001
Naše družstvo žen skončilo velmi těsně na 6.místě.
Kompletní celkové výsledky.
Výsledky III. kola soutěže v požárním sportu oblast Východní Čechy ve Skutči:
25. 8. 2001
Naše družstvo žen po sérii sedmi druhých a dvou čtvrtých míst konečně zvítězilo a postoupilo na Mistrovství České republiky 15. září v Havlíčkově Brodě.
podrobnosti
Výsledky z pohárové soutěže v Širokém Dole, okres Svitavy:
26. 8. 2001
Naše ženy opět zvítězily v čase 21,42 s na sklopné terče a široké hadice. Našim mužům a veteránům se příliš nedařilo- muži- čas 24,65 s a veteráni- neplatný pokus.
Výsledky II. kola soutěže v požárním sportu okresu Svitavy v Kamenci u Poličky:
22. 7. 2001
Naše družstvo žen podeváté v řadě zvítězilo, muži skončili opět druzí. Štěstí v oblastním kole 25.8. ve Skutči budou pokoušet pouze naše ženy.
podrobnosti
Výsledky III. ročníku Poličské pohárové soutěže v požárním sportu dětí v Poličce:
23. 6. 2001
Našim družstvům se příliš nedařilo.
podrobnosti
Výsledky ze soutěže veteránů v Srchu, okres Pardubice:
30. 6. 2001
Naše družstvo předvedlo dobrý výkon a časem 21,61 s zvítězilo. Pravidla podle požárního sportu- široké hadice, 2B a sklopné terče přes otvor.
Výsledky I.kola soutěže v požárním sportu, okrsek Borová, v Korouhvi:
24. 6. 2001
Naše 3 družstva mužů a jedno žen předvedla výborné běhy, ale nezbavily jsme se letošní smůly při PÚ. Do dalšího kola postupuje jedno družstvo mužů a jedno žen.
podrobnosti
Výsledky oblastního kola soutěže dorosteneckých družstev v Horním Jelení:
16.- 17. 6. 2001
Družstvo našich dorostenců obsadilo 3.místo a do dalšího kola tentokrát nepostupuje.
podrobnosti
Výsledky okresní soutěže dorosteneckých družstev v Jaroměři:
2. 6. 2001
Družstvo našich dorostenců obsadilo 1.místo a opět vybojovalo postup do dalšího kola- tentokrát však po tuhém boji a s velkou dávkou štěstí.